خلاصه‌ای از زندگی حرفه‌ای یاسر متحدین

 

 

 

خلاصه‌ای از زندگی حرفه‌ای

 

یاسر متحدین متولد اردیبهشت ۱۳۵۸ در شهر مقدس مشهد است. در مدت تحصیلات ممتاز بوده و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع خود را در سال ۱۳۸۱ اخذ نمود. پس از فعالیت مدید در کسب‌وکارهای مختلف موفق به کسب دکترای حرفه‌ای کسب‌وکار (DBA) گردید. وی در طی ۱۸ سال سابقه اجرایی، فعالیت‌ها و اقدامات زیادی در حوزه‌های مختلف انجام داده است. از کارآفرینی در حوزه بازارهای مالی و بورس (تأسیس و مدیریت عاملی شرکت سرمایه‌گذاری آتیه در سال ۱۳۸۲) تا نمایندگی سازمان ملل UNIDO به عنوان عامل توسعه خوشه‌های صنعتی (CDA) و مدیریت واحد مهندسی صنایع واحدهای صنعتی و …

 

یاسر متحدین

یاسر متحدین کوچ حرفه ای مدرس مهارت های کوچینگ

 

تیپ شخصیتی او کارآفرین و خلاق است ENTP ابتکار و مدیریت خلاقانه سرلوحه کارش بوده و به مباحث استارتاپی نیز علاقه زیادی دارد. بعد از کسب تجارب زیاد و فراز و فرودهای حرفه‌ای، بهترین راه توسعه افراد و کسب‌وکارها و خدمت به جامعه را مربیگری یا Coaching یافته و از سال ۱۳۹۶ فعالیت حرفه‌ای خود را به صورت تخصصی آغاز نموده است.

 

یاسر متحدین

یاسر متحدین – مدرس کوچ های حرفه ای کشور

 

در همین راستا ضمن آموزش و دریافت مدارک بین‌المللی کوچینگ، دوره‌های آموزشی مختلفی نظیر «نظریه انتخاب و واقعیت درمانی ویلیام گلسر» و «تحلیل رفتار DISC» و «درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT» و «دوره مربیگری مهارت‌های زندگی» را با موفقیت گذرانده است. در همین مدت در کنار سازمان‌ها و مدیران زیادی به عنوان کوچ حضورداشته و نتایج بسیار مثبتی را در کارنامه خود ثبت نموده است.

 

یاسر متحدین در حال حاضر خالق و مالک برند «فرا کوچ» به عنوان اولین و بزرگ‌ترین مرکز آموزش کوچینگ در ایران هست. تاکنون مدرس بیش از ۲۵۰ دانش پذیر در حوزه کوچینگ بوده که حاصل آن تأیید صلاحیت حدود ۱۰۰ کوچ حرفه‌ای در سطح ملی و بین‌المللی هست. گواهینامه این دوره آموزشی ثبت‌شده در مرکز آموزش بازرگانی کشور و با مجوز سازمان برنامه و بودجه است که معتبرترین مدرک داخلی در این زمینه محسوب می‌گردد. وی با فعالیت‌های اجرایی و سخنرانی‌های خود، گام بسیار مؤثری در ترویج و فرهنگ‌سازی مربیگری به‌طور رسمی در کشور برداشته است.

 

 

عاشق آنچه می‌پرستی باش تو برای تعالی آفریده شدی

فارغ از جام و می‌پرستی باش بهترین هر آنچه هستی باش

یاسر متحدین